פתרון למסורבי משכנתא | משכנות ישראל

פתרון למסורבי משכנתא


אזרחים רבים בישראל אינם זכאים לקבלת משכנתא מן הבנק. כיום, יותר מאי פעם, קיים פתרון למסורבי משכנתא -  השוק פתוח ומאפשר לספק סיוע למסורבי משכנתא גם מחוץ לכותלי הבנק הנתון לפיקוח נוקשה של המפקח על הבנקים ונתון בהגבלות רבות. משכנות ישראל מציעים משכנתאות חוץ בנקאיות למסורבים. אחד מהמאפיינים הייחודיים שלנו כמוסד פיננסי חוץ בנקאי הוא הגמישות הרבה וההתאמה האישית לכל לקוח ולקוח שלנו, כאילו הוא הלווה היחיד של מוסדנו. אנו נסייע לך בבניית פתרון למסורבי משכנתא שניתן יהיה לעמוד בו ויספק סיוע אופטימלי.

משכנתאות חוץ בנקאיות למסורבים

הסיבות לסירוב הבנק לספק משכנתא הן רבות ומגוונות.
  • במידה והבקשה פשוט נראתה לבנק מופרזת, תיקון של הבקשה עשוי להספיק ובמקרה כזה לא בטוח שנהיה חייבים לפנות למשכנתאות חוץ בנקאיות למסורבים.
  • עם זאת, לקוחות בנק שעברם עם הבנק בעייתי, שהיו מוגבלים בחשבון או התקשו להחזיר הלוואות, שתזרים ההכנסות שלהם נמוך ושיכולת ההחזר שלהם מוטלת בספק להשקפתם, יסורבו בתוקף ולכן נזדקק לפתרון למסורבי משכנתא שיציע אפשרויות שהבנק פשוט אינו מוכן להן. משכנתאות למסורבי בנק, אפוא, הן גמישות יותר.

משכנתאות למסורבי בנק

עם פנייתך אלינו לקבלת פרטים על משכנתאות למסורבי בנק, נבחן היטב ולעומק את יכולותיך הכלכליות ונעשה כל מאמץ על מנת לתפור לך תמהיל משכנתא לפי מידותיך, עם ריביות וסכומי החזר המותאמים ליכולת והצרכים שלך. ניסיוננו רב השנים בסיפוק פתרון למסורבי משכנתא הוא נכס רב ערך שיסייע לך להגיע אל הבית הנכסף. כדי להתחיל במאמץ המשותף ולעשות צעד נוסף אל הבית היכן שבכל מקום אחר הציבו מחסום, שאלו את נציגינו על פתרון למסורבי משכנתא.

סיוע למסורבי משכנתא

אנו מאמינים כי כל אחד ראוי להזדמנות לבנות את ביתו העצמאי. לכן, אנו משתמשים בכל הכלים העומדים לרשותנו כדי לספק סיוע למסורבי משכנתא ולפתוח מסלולי הלוואה רבים ומגוונים שיתנו לך את המענה הראוי. על מנת לקבל פרטים נוספים על פתרון למסורבי משכנתא ולמגוון מסלולי הלוואה אחרים בתנאים יוצאי דופן, אנו ממתינים לפנייתך בכל עת ונשמח לעמוד לרשותך.
 
 


משכנתאות ישראל - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

לקבלת הלוואה
חייגו עכשיו: 074-76-79-448

או מלאו פרטיכם בטופס הבא:

משכנתאות ישראל - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

לקבלת הלוואה חייגו עכשיו: 074-76-79-448

או מלאו פרטיכם בטופס הבא: