משכנתא לגיל הזהב | משכנות ישראל

משכנתא לגיל הזהב


עבדת כל כך קשה רוב חייך כדי לבנות לעצמך בסיס יציב וכדי להבטיח ליקרים לך את היסודות היציבים והחזקים ביותר עליהם יוכלו להתפתח. ייתכן ובגיל מאוחר יחסית. תעמוד לרשותך ההזדמנות לרכוש נכס נוסף או ראשון להשקעה או כדי לעזור לילדים. עם זאת, למרבה הצער מעטים הבנקים שמאשרים משכנתא בגיל 60 והדבר עשוי להיות מאוד מתסכל. על מנת להבטיח לך יציבות בכל גיל ושלב בחיים, משכנות ישראל מזמינים אותך ליהנות ממסלולים אטרקטיביים במשכנתא לגיל הזהב. אין להתייאש מהניסיון הראשון, אנו כאן כדי להציע לך אפשרויות שעוד לא שמעת בכל הקשור למשכנתא לגיל הזהב

משכנתא בגיל 60

בנקים רבים מתייחסים בחשדנות לבקשת משכנתא בגיל 60, הם מניחים כי התשלומים לא יוחזרו במלואם ורואים את ההשקעה כלא כדאית. עם זאת, הדבר לא מציאותי בהתחשב בעובדה כי תוחלת החיים עולה כל הזמן. אנו מבינים במשכנות ישראל שכיום 60 הוא ה-40 החדש ועם ההזדמנויות הרבות כל כך להשקעות שנעשו זמינות מאי פעם, חשוב שיהיו אפשרויות משכנתא לגילאי 60 +. לכן אנו מציעים עבורך מסלולי משכנתא לגיל הזהב. אצלנו, בני 60+ אינם מהווים באופן אוטומטי לקוחות בסיכון גבוה ואנו רוצים לספק לך את כל מה שמעמדך ומצבך מאפשר לך כדי להבטיח לך ולמשפחתך את העתיד היציב והמבטיח ביותר. מסלולי משכנתא לגיל הזהב של משכנות ישראל עומדים לרשותך.

משכנתא לגילאי 60 +

הרפורמות מרחיקות הלכת שנעשו לאחרונה בשוק ההון מאפשרות לפנות לגורמים מחוץ למערכת הבנקאית ולקבל משכנתא לגיל הזהב, מבלי לעמוד מול סירובים לא נעימים עקב סיבות שרירותיות. יחד נוכל להתגבר על המכשולים השונים בקבלת משכנתא לגיל 65+ ולהציע ביטחונות שיבטיחו את ההשקעה כמו משכון נכס אחר או עירוב אחד מקרובי המשפחה, כדי שמשכנתא לגילאי  60+ תוכל להתממש. תנאי ההחזרה יהיו דומים למדי לאלו שזמינים המערכת הבנקאית.

משכנתא לגיל 65+

ייחודם של משכנות ישראל מתאפיין בגמישות מחשבה רבה וחופש פעולה, אנו מבינים כמה יקר לך עתיד משפחתך ונעשה ככל שניסיוננו והידע שלנו מאפשר לנו בגבולות החוק על מנת לספק משכנתא לגיל 65+. לפרטים נוספים על משכנתא לגיל הזהב ושירותים רבים נוספים, אנו ממתינים לפנייתך ונשמח לספק לך שירות ברמה הגבוהה ביותר.

 
 


משכנתאות ישראל - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

לקבלת הלוואה
חייגו עכשיו: 074-76-79-448

או מלאו פרטיכם בטופס הבא:

משכנתאות ישראל - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

לקבלת הלוואה חייגו עכשיו: 074-76-79-448

או מלאו פרטיכם בטופס הבא: