משכנתא לגיל הזהב | משכנות ישראל

משכנתא לגיל הזהב (עד 120)


אומרים ש'העולם שייך לצעירים', למרבה הצער כשזה מגיע לבני הגיל השלישי לאמירה הזו יש לעיתים טוויסט שלילי.

קחו למשל את האקט הטריוויאלי של לקיחת משכנתא. 

הידעתם שכשזה מגיע לרוכשי דירות מעל גיל 60 הבנקים מערימים קשיים באישור המשכנתא? 

כשזה מגיע להלוואות גדולות וארוכות טווח המערכת הבנקאית מתייחסת לכל לווה מעל גיל 60 כ'לווה בסיכון גבוה', אפילו אם מצבו הכלכלי מצוין.

מדיניות הלוואות שמרנית

למה הבנקים נוקטים במדיניות המפלה הזו? ובכן, בנקים עובדים על פי הסטטיסטיקה והבחינה הזו מגלה שחלק מבני השישים פלוס לא יגיעו לגיל בו יגיע מועד פירעון ההלוואה בעוד 20 או 25 שנים.

בנקים מחויבים לגבות את עצמם באמצעות ביטוח חיים על סכום המשכנתא וחברות ביטוח משתדלות להימנע מלשווק פוליסות ביטוח חיים לאנשים בעשור השביעי לחייהם. 
 

הפתרון: משכנתא חוץ בנקאית

אחרי שזה נאמר לא צריך להרים ידיים, יש מספיק פתרונות זמינים למשכנתא לגיל הזהב גם מחוץ למערכת הבנקאית. הרפורמות בשוק ההון נותנות מרחב לגורמים פיננסיים שאינם כבולים למערכת הבנקאית. גורמים חוץ בנקאיים אלו יודעים לגבש ערבונות חלופיים לביטוח החיים, כמו למשל משכון נכס אחר או הסכם שכולל גם מעורבות של קרובי משפחה של מי שנטל את המשכנתא. הגמישות המחשבתית וחופש הפעולה שגורמים אלה נהנים ממנו מאפשרים להם בקלות לתפור חלופות שהמערכת הבנקאית תתקשה להציג. לפחות בחלק מהמקרים אותן חלופות מספקות תנאי החזר דומים למה שמקובל במערכת הבנקאית.

כשמדובר במשכנתא לגיל הזהב, הגוף החוץ בנקאי בעל המוניטין הרב ביותר זו חברת 'משכנות ישראל', שכבר 25 שנים מספקת פתרונות פיננסיים מורכבים עבור מי שנופל בין הכיסאות במערכת הבנקאית, ובכלל זה החברה צברה ניסיון יוצא דופן בהשגת משכנתאות לגיל הזהב בתנאים אטרקטיביים מאוד.

הצוות של 'משכנות ישראל' מתבסס על כלכלנים בכירים ויועצי משכנתאות מנוסים שמכירים היטב הן את המערכת הבנקאית והן את המערכת החוץ בנקאית. בחברה פתחו כמה מסלולים ייחודיים שבמרבית המקרים מצליחים לספק פתרון משתלם ואטרקטיבי גם כשעל הפרק עומדת 'משכנתא לגיל הזהב'.

במידה והן מספקות פתרון ביטוחי, מדובר בפתרון מאוד יקר ולא משתלם מבחינת הלקוח. לכן, אנשים בגיל השלישי מוצאים את עצמם פעמים רבות מסורבי משכנתא, באופן כמעט אוטומטי.

הכלכלה המודרנית יודעת לספק מספיק פתרונות פיננסיים מתקדמים שיכולים להתגבר על הקושי הזה. אבל המערכת הבנקאית היא מערכת שמרנית שמתקשה לפעול מחוץ לקופסה.
 


משכנתאות ישראל - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

לקבלת הלוואה
חייגו עכשיו: 074-76-79-448

או מלאו פרטיכם בטופס הבא:

משכנתאות ישראל - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

לקבלת הלוואה חייגו עכשיו: 074-76-79-448

או מלאו פרטיכם בטופס הבא: