משכנתא לבעלי הוצל"פ | משכנות ישראל

משכנתא לבעלי הוצל"פ


המצב המשפטי של מי שמתנהל כלפיו תיק בהוצאה לפועל הופך אותו לפגיע מאוד מבחינה כלכלית. הוא עלול למצוא את עצמו עם חשבון מוגבל, כאשר חרב מתמדת של עיקולים, הן בחשבונות הבנק והן של נכסים, מאיימת מעל ראשו.

במצב עניינים זה הכותרת למעלה: 'משכנתא לבעלי הוצאה לפועל' נשמעת כמו סוג של אוקסימורון.

ובכל זאת, גם אצל אנשים עם תיק פתוח בהוצאה לפועל החיים נמשכים ולעיתים הם צריכים לקחת משכנתא והלוואות אחרות, וגם אם זה נראה מוזר, השוק מספק להם היום אלטרנטיבה לא רעה.
 

משכנתא בפורמט של הלוואה חוץ בנקאית

זה אולי יעצבן את הנושים, אבל במקרים רבים גם חייבים עם תיק פתוח בהוצאה לפועל יכולים להתקדם בחיים ולרכוש דירה. אפשר להבין את הכעס שלהם, אחרי הכול, אם יש לך אפשרות לרכוש דירה, יש לך גם אפשרות להחזיר את החוב.
 

בפועל, החיים יותר מורכבים ולא כל תיק פתוח בהליך הוצאה לפועל בהכרח מייצג תמונת מציאות הוגנת כלפי החייב.

ואיך זה עובד תכלס? הרי מי שמתנהל מולו הליך הוצאה לפועל הוא בעל BDI שלילי שמראש מנוע במערכת הבנקאית מלקחת משכנתא.

 

ובכן, הפתרון נמצא במערכת הפיננסית החוץ בנקאית. לא מדובר בשוק האפור חלילה, אלא בחברות כמו חברות ביטוח וחברות פיננסיות אחרות שמתמחות בשירותים פיננסיים מורכבים.

במקרה הזה, המפתח לקבלת משכנתא היא העמדת דירה קיימת ונקייה מעיקולים כערבון והוכחה שנוטל ההלוואה יצליח לעמוד בתשלום החודשי. מבחינת אופי ההחזר ההלוואה מתנהגת כמו משכנתא לכל דבר.
 

מתמחים במתן פתרונות למסורבי משכנתא

אחד הגופים הבולטים שפועלים בתחום ההלוואות לבעלי הוצאה לפועל ומסורבי משכנתא אחרים זו חברת הייעוץ הפיננסי 'משכנות ישראל'. כבר 25 שנים ש'משכנות ישראל' מתמחה בתפירת הלוואות לבעלי חשבונות מוגבלים ואנשים אחרים שמסיבות כאלו או אחרות נדחו על ידי המערכת הבנקאית.

בחלק מהמקרים מצליחים היועצים הפיננסים של החברה למצוא ללקוחות פתרון בתוך המערכת הבנקאית, במקרים אחרים הפתרונות נמצאים במערכת החוץ בנקאית שפחות כבולה לרגולציה הפיננסית הקפדנית בה נתונים הבנקים. קחו בחשבון שעל משכנתא חוץ בנקאית בנסיבות של חשבון מוגבל, כנראה תידרשו לשלם ריבית גבוהה יותר מזו שמקובל במערכת הבנקאית.

נסכם: הוצאת משכנתא עבור אנשים שמתנהל כלפיהם הליך בלשכה להוצאה לפועל אינה עניין פשוט. עם זאת, ישנם מנגנונים פיננסיים יצירתיים שיכולים לעקוף את הרגולציה ולספק פתרון אמין דמוי משכנתא עבור אנשים שנקלעו להליך הזה ואינם יכולים או רוצים להמתין עם רכישת הדירה.
 
 


משכנתאות ישראל - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

לקבלת הלוואה
חייגו עכשיו: 074-76-79-448

או מלאו פרטיכם בטופס הבא:

משכנתאות ישראל - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

לקבלת הלוואה חייגו עכשיו: 074-76-79-448

או מלאו פרטיכם בטופס הבא: