משכנתא בנקאית | משכנות ישראל

משכנתא בנקאית


רובנו נזדקק במהלך חיינו לפנות לגורם פיננסי לקבלת משכנתא. כשרובנו חושבים על משכנתא בנקאית, אנו חושבים בראש ובראשונה על פנייה לבנק לקבלת משכנתא. עם זאת, הבנקים עובדים תחת רגולציה מחמירה ביותר ולכן הלוואות רבות מסורבות. אם הנך זקוק למשכנתא לצרכי עסקים או לרכישת בית מגורים, ישנן אפשרויות אחרות חוץ בנקאיות שמציעות אפילו קבלת משכנתא למוגבל בבנק ויאפשרו לך לקבל משכנתא בנקאית בתנאים גמישים ונוחים יותר. משכנות ישראל מציעים משכנתאות בנקאיות שיסייעו לך ברכישה הנכספת בתנאים דומים למדי לאלו שזמינים בבנק.

משכנתאות בנקאיות

רבים מאלו שסורבו על ידי הבנק לקבלת משכנתא בנקאית חוששים מפנייה למקורות חוץ בנקאיים. לגורמים אלה נוצרה אסוציאציה שלילית שאינה מוצדקת ורבים מניחים שכשאנו מדברים על מקורות חוץ בנקאיים, הכוונה היא לשוק האפור. זוהי כמובן תפיסה שגויה. ישנם ארגונים פיננסיים רבים שאינם בנק המציעים משכנתאות בנקאיות בתנאים גמישים יותר ומאפשרים משכנתא בנקאית למסורבים על מנת להנגיש רכישת בית לפלחים נוספים באוכלוסייה. נשמח לעמוד לרשותך ולמצוא עבורך משכנתא בנקאית בתנאים ריאליים שישרתו היטב את שני הצדדים.

משכנתא בנקאית למסורבים

אם חשבונך האישי או העסקי הוגבל מכל סיבה שלא תהיה או אם ישנם קשיים אחרים בתחום הכלכלי מולם מתנהל ביתך או עסקך, ייתכן שהבנק יסרב לתת לך משכנתא בנקאית. לשם כך, מציעים לך משכנות ישראל כעת משכנתא בנקאית למסורבים אשר הינה בתנאים שאינם רחוקים כלל לאילו שניתן להשיג במשכנתא בנקאית שגרתית מהבנק. שיעור הריבית ותנאי ההחזר אצל משכנות ישראל אינם מתנהלים בכאוס מוחלט בהיעדר רגולציה וקרובים מאוד לאלו שמחיל המפקח על הבנקים.

קבלת משכנתא למוגבל בבנק

חברת משכנות ישראל שמה לה למטרה לקחת את כל המאפיינים החיוביים שבמשכנתא בנקאית – תנאי ההחזר והריבית המתונות וההתנהלות המסודרת המאפיינת בנק מפוקח וליצור שילוב מנצח שלהם עם החירות הרבה שמתאפשרת למוסד חוץ בנקאי. כך נוכל להתגמש ולהציע לך משכנתא בנקאית גם אם מכל מני סיבות סורבת על ידי הבנק שלך. אנו מציעים משכנתאות והלוואות לכל מטרה עד 200,000 ₪. לפרטים נוספים על קבלת משכנתא למוגבל בבנק ומגוון מסלול משכנתא אטרקטיביים נוספים, אנו במרחק שיחת טלפון אחת כדי לסייע לך. נשמח לעמוד לרשותך.

 
 


משכנתאות ישראל - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

לקבלת הלוואה
חייגו עכשיו: 074-76-79-448

או מלאו פרטיכם בטופס הבא:

משכנתאות ישראל - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

לקבלת הלוואה חייגו עכשיו: 074-76-79-448

או מלאו פרטיכם בטופס הבא: