מימון לדירה | משכנות ישראל

מימון לדירה


בכל הקשור לרכישת דירה, דבר אחד הוא נתון מובן מאליו – בשביל לקבל משכנתא למימון לדירה ראשונה , צריך הון התחלתי. האמנם? לא בהכרח!
המגמה ששינתה את עולם הרכבים מן הקצה אל הקצה מגיעה גם אל שוק הנדל"ן כיום, ישנן אפשרויות מימון לדירה נוספות. משכנות ישראל מציעים לך ולמשפחתך אפיקי הלוואה עם 100% מימון לדירה.

הבנקים מציגים תנאים נוקשים ודורשים סכומים גבוהים מאוד כהון התחלתי לבניית בית בישראל, אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר ולגלות עולם שלם של הלוואות מימון לדירה שיספקו גם לך מענה.

מימון לדירה ראשונה

כמו בשיר הידוע, מי לא רוצה לקחת לו אישה ולבנות לה בית? החלום הגדול ביותר של כל זוג בישראל הוא הבית העצמאי. על מנת לקבל מהבנק מימון לדירה ראשונה נדרש כ-30% מערך הנכס כהון ראשוני. אם בעבר הדבר היה קל ואפשרי יותר, בתנאי יוקר המחייה של ישראל 2019 הופך הדבר למשימה קשה מנשוא. אם בשנות ה-70 נדרשו לרכישה 49 משכורות, כיום מדובר על מעל 150 משכורות! לכן, קיבלנו על עצמנו לנצל את מעמדנו הגמיש והמחיר פחות כמקור חוץ בנקאי ולספק לך מימון לדירה שיכסה את כל צרכיך מא' עד ת'. כאשר מובטח לך 100% מימון לדירה בתנאים נוחים, הבית קרוב מאי פעם.

אפשרויות מימון לדירה

בשנים האחרונות עלה יוקר המחייה במעל 25%. השכר, לעומת זאת, עלה בפחות מאחוז יחיד. במצב כזה האפשרות לרכוש דירה נעשית קשה מנשוא. המצב הגיע עד האבסורד המוחלט בו אנשים רבים רוכשים נדל"ן בחו"ל ומשכירים אותו על מנת לממן את הדירה השכורה בארץ. לכן, רוב הזוגות הצעירים בישראל זקוקים לאפשרויות מימון לדירה שיוכלו לעמוד בהן.

הלוואות מימון לדירה

במקום שבו אחרים יסרבו לך, אנו נציע לך את מכלול החלופות שבאמצעותם החלום שלך יוגשם. עם משכנות ישראל מימון לדירה ללא הון התחלתי הוא לא חלום. אנשי המקצוע המנוסים שלנו יתאימו עבורך הלוואות מימון לדירה המותאמות לצרכיך וליכולותיך הכלכליות. נשמח לענות לכל שאלה שעשויה לעלות לך בנושא ולתת לך את מגוון הפתרונות שניסיוננו ומשאבינו מאפשרים. לפרטים נוספים ניתן לפנות עכשיו.
 
 


משכנתאות ישראל - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

לקבלת הלוואה
חייגו עכשיו: 074-76-79-448

או מלאו פרטיכם בטופס הבא:

משכנתאות ישראל - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

לקבלת הלוואה חייגו עכשיו: 074-76-79-448

או מלאו פרטיכם בטופס הבא: