הלוואות גישור למשכנתא | משכנות ישראל

הלוואות גישור למשכנתא


בעלי נכסים רבים בישראל בוחרים בשלב כזה או אחר בחייהם לשדרג את בית המגורים שלהם ומעמידים את דירתם למכירה עבור רכישת דירה גדולה יותר או בית פרטי. סכום מכירת הנכס ישמש כהון ההתחלתי לרכישה. עם זאת, פעמים רבות לאחר שהכול כבר נסגר ואושרה משכנתא. חל עיכוב במכירת הדירה והסכום שהיה אמור להשתמש לנכס השני אינו עומד לרשותך. משכנות ישראל מציעה מוצר פיננסי חכם – הלוואות גישור למשכנתא יבטיחו כי לא יהיה עליך להפסיד את המשכנתא בתנאים להם זכית ולחכות עד לקבל כספי המכירה כדי לרכוש את הנכס המיוחל. באמצעות מסלולי משכנתא לגישור ניתן יהיה לקבל מענה מידי לבעיה ולא לוותר על רכישת הנכס. משכנות ישראל, עקב היותם מקור חוץ בנקאי, מציעים תנאים גמישים ביותר עבור הלוואת גישור לקניית דירה.

משכנתא לגישור

במובן הבסיסי ביותר, הלוואות גישור למשכנתא הן הלוואות בסכום גבוה מאוד המוחזרות תוך פרק זמן קצר. כך מהווה מסלול המשכנתא גשר לדירה המיוחלת ומספק את המרווח הדרוש כדי להניע את התהליך עד לקבלת הסכום מהמכירה ולצורך העניין מכל מקור אחר כמו ירושה, בונוסים גדולים, תשואה מפתיעה מהשקעה וכו'. מכיוון שתקופת ההחזר כה קצרה, הריבית גבוהה מאוד, אבל הלוואות גישור למשכנתא מהוות פתרון קריטי במקרים מסוימים כך שהכסף שיחסך מהוצאות שונות הכרוכות בוויתור על המשכנתא יהיה גדול בהרבה מסכומי הריבית וכך תהיה משכנתא לגישור פתרון משתלם.

משכנתא גשר לדירה

הלוואות גישור למשכנתא אצל משכנות ישראל מבטיחות מספר יתרונות מהותיים:
•    אנשי מקצוע מנוסים המספקים שירות ברמה הגבוהה ביותר ילוו אותך ויסייעו לך להתאים את המסלול שיענה על צרכיך ויכולותיך.
•    שקו נפשי רב – באמצעות התאמה נכונה תהווה המשכנתא גשר לדירה הבאה שלך מבלי להיכנס ללחץ עד שיגיע הסכום הצפוי.
•    הלוואות גישור למשכנתא הן גמישות מאוד - ניתן בתשלום קנס בעלות נמוכה יחסית לפרוע את ההלוואה לפני מועד סיומה ולחסוך את הריבית.

הלוואת גישור לקניית דירה

על מנת שלא יהיה עליך לוותר על דבר, אנו כאן כדי להציע לך הלוואת גישור לקניית דירה שתאפשר לך להניע את התהליך לפני שיש לך את מלוא הסכום בתנאים נוחים ומשתלמים. לפרטים על תנאי הלוואות גישור למשכנתא, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו בהקדם.

 
 


משכנתאות ישראל - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

לקבלת הלוואה
חייגו עכשיו: 074-76-79-448

או מלאו פרטיכם בטופס הבא:

משכנתאות ישראל - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

לקבלת הלוואה חייגו עכשיו: 074-76-79-448

או מלאו פרטיכם בטופס הבא: