הלוואות בתנאים בנקאיים | משכנות ישראל

הלוואות (משכנתאות) בתנאים בנקאיים


כמעט כולנו מוצאים את עצמנו בסיטואציה שאנו נדרשים לקחת הלוואה: טיול משפחתי בחו"ל, שיפוץ דירה, חגיגת בר מצווה ואפילו סתם מינוס גדול בחשבון העובר ושב, כל אלו הן סיבות שגורות הגורמות לאנשים לקחת הלוואות.

עבור רובנו, הכתובת הראשונה והמתבקשת כשאנחנו רוצים לקחת הלוואה תהיה סניף הבנק בו מתנהל החשבון שלנו.
 

הלוואות בתנאים בנקאיים
(כנגד נכסי נדל"ן)

הבנקים פועלים ברגולציה קשוחה

מה שנפוץ במגזר הפרטי נפוץ לא פחות בקרב עצמאים ובמגזר העסקי. בכלל, חלק ניכר מההלוואות שנלקחות במשק הינן הלוואות שנלקחו לצרכי עסקים, שפעמים רבות נדרשים לגשר על תקבולים עתידיים באמצעות ההלוואות.
 

למרבה הצער, הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי הבנקים לא תמיד ששים להעניק הלוואות.

אמנם מכירת אשראי היא מנוע הרווחים הגדול של המערכת הבנקאית, אך באותה נשימה הבנקים פועלים תחת רגולציה קשוחה שמתקשה להתגמש.

 
אדם או עסק שחשבונם הוגבל מסיבה כזו אחרת עלולים לא פעם למצוא את עצמם מסורבים על ידי הבנק. במקרה כזה אנשים פונים לחפש פתרונות מחוץ למערכת הבנקאית.

מצד שני, אותה רגולציה שקיימת במערכת הבנקאית היא גם מה שהופך את המערכת למקום יחסית בטוח. הבנקים לא יכולים לעשות ככל העולה על רוחם וכשהם מעניקים הלוואות הם מעניקים אותן בתנאים שעוברים בקרה על ידי 'המפקח על הבנקים'. כשמדברים על 'הלוואות בתנאים בנקאיים'  מתכוונים בדרך כלל לתקופת ההחזר של ההלוואה והפריסה שלה וכמובן שגם לשיעור הריבית. השוק החוץ בנקאי לא מחויב לרגולציה הזו ולכן מתנהל לפעמים כמו ג'ונגל.
 

גורם חוץ בנקאי אמין

חלק מהבלבול והבלגן בתחום ההלוואות החוץ בנקאיות נובע מכך שהמושג 'הלוואה חוץ בנקאית' רחב מדי, ומאחוריו יכולים להסתתר גורמים שונים ומשונים. בקצה אחד ישנם גורמים המכונים בשפה מכובסת –'השוק האפור' ובקצה השני ניצבות חברות הוגנות שעוסקות במתן הלוואות וייעוץ פיננסי.
 
אתם ממש לא מעוניינים לפנות ל'שוק האפור' שהרבה מאוד פעמים יתגלה כשם קוד לארגוני פשיעה כאלה ואחרים, שמראש מציבים תנאי החזר דרקוניים וריבית רצחנית. בנוסף, אם תתקשו בהחזרת ההלוואה הגורמים האלה לא יפנו להליך מסודר בהוצאה לפועל בשביל לגבות את החוב, הם פשוט יערכו אצלכם ביקור בית.

הבשורות הטובות שבקוטב השני פועלות חברות פיננסיות מתקדמות שאפילו מתחייבות להעניק הלוואות בתנאים זהים או דומים למה שמקובל במערכת הבנקאית. אחת החברות המובילות את המגמה הזו היא חברת 'משכנות ישראל' שמתמחה בהשגת הלוואות חוץ בנקאיות ומספקת הלוואות בסכומים של 200,000 ש"ח ומעלה בתנאים זהים לאלו שמציעה המערכת הבנקאית.
 
 


משכנתאות ישראל - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

לקבלת הלוואה
חייגו עכשיו: 074-76-79-448

או מלאו פרטיכם בטופס הבא:

משכנתאות ישראל - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

לקבלת הלוואה חייגו עכשיו: 074-76-79-448

או מלאו פרטיכם בטופס הבא: